O nás

Denně řešíme problematiku zaměstnávání cizinců v České republice a nabíráme zaměstnance z třetích zemí.

Nabízíme skutečné řešení k obsazenosti pracovních míst ve Vašem podniku.

Zaměstnavatelé si nás vybírají  nejen pro zprostředkování zaměstnanců, ale také pro legalizaci pracovně-pobytových oprávnění pro vlastní kandidáty  či poradenství a školení v oblasti zaměstnávání cizinců.

 

Našim cílem není jen zprostředkování zaměstnanců, ale nastavení procesu u Vás ve firmě tak, aby pro Vás  bylo zaměstnávání cizinců z třetích zemí srovnatelné se zaměstnáváním občanů EU.

 

Běžná praxe při zaměstnávání cizinců přináší spoustu otázek, na které se složitě hledají odpovědi za cenu procesních chyb. V našem týmu působí odborníci s 15 letou praxí v oblasti migrační problematiky, kteří jsou schopni vyřešit jakoukoliv otázku legalizace pobytových a pracovních oprávnění.

 

Stanete-li se jednou naším klientem vždy od nás můžete očekávat pomoc a poradenství v situacích kdy to skutečně potřebujete. A to jistě v praxi oceníte.

 

Něco málo z historie…

 

2011 – Založení společnosti – překladatelské činnosti, migrační agenda pro manažery nadnárodních firem

2014 – Zahájení činnosti agentury práce a zprostředkování zaměstnání, zahájení projektu řidičů MKD

2015 – 30 zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR

2016 – 100 zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, stabilizace projektu řidičů MKD

2017 – 250 zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, zahájení činnosti školícího střediska pro řidiče

2018 – 550 zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, zřízení pobočky na Ukrajině ve Lvově – podpora režimu Ukrajina, zprostředkování zaměstnanců v dělnických profesích, transformace společnosti – personální a ekonomický audit

2019 – 1000 + zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, zahájení projektu Režimu Ukrajina pro podporu zaměstnavatelů, zpřístupnění softwaru pro migrační agendu zaměstnavatelům

2020 – 1300 + zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, 100+ zprostředkování zaměstnanců v dělnických profesích, přestěhování do nových firemních prostor, zřízení vlastních školících prostor a ubytovacího zařízení v areálu firmy.

2021 – 1500 + zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, rekonstrukce ubytovacího zařízení pro naše klienty
2022 – 1800 + zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR, zahájení projektu Jazykového vzdělávání, zahájení činnosti autoškoly

2023 – 2000 + zprostředkovaných řidičů do dopravních firem v ČR

Zápal pro obor a mnoholetá praxe z nás udělala skvělé partnery v této problematice.

Daniel Trnka

Majitel společnosti

Daniel vystudoval střední obchodní školu v Ostravě.

Celý profesní život se věnuje migrační problematice. V rámci zaměstnání pracoval u Cizinecké policie a Ministerstva Vnitra, kde se zabýval problematikou povolování pobytů cizincům v ČR. Rovněž působil na konzulárních odděleních českých ambasád v Hanoji a Dillí.

Ve firmě se věnuje obchodním, provozním a legalizačním procesům.

Naši klienti