Řidiči MKD

Nebrzděte svůj růst, nabírejte řidiče bez zbytečné dřiny a rozjeďte kamiony.

Nabízíme vám řešení jak se neomezovat v podnikání a jak zajistit obsazenost pracovních míst ve vaší firmě.

 

Našim klíčovým projektem je zprostředkování zaměstnání zaměstnancům – řidičům MKD do dopravních firmem v České republice z řad zahraničních zaměstnanců. Za celou dobu trvání pojektu jsme do dopravních firem umístili přes 1000 řidičů MKD.

 

Jsme profesionálové v oboru zaměstnávání cizinců. Díky týmu odborníků s 20 letou praxí v oblasti migrační problematiky jsme schopni vyřešit jakoukoliv otázku legalizace pobytových a pracovních oprávnění.

Služby pro dopravce

Základní nabídka Vám nedostačuje?
Máme rádi výzvy a zajistíme pro vás služby na míru.

Balíček Komplet

Chcete službu bez kompromisu?

Jedná se o nejvíce využívanou službu, která zahrnuje vyhledání uchazeče, zajištění veškeré dokumentace, vyškolení zaměstnance a předání dopravci ve stavu, kdy je řidič schopen usednout do vozidla a vykonávat svou profesi.

Balíček Legal

Máte vlastní zaměstnance a potřebujete pomoc s doklady?

Máte vlastní zaměstnance z ciziny a chcete využít outsorsingu legalizačních služeb? Zajistíme komunikaci s řidičem, zajištění veškeré dokumentace, vyškolení zaměstnance a předání dopravci ve stavu, kdy je řidič schopen usednout do vozidla a vykonávat svou profesi.

Balíček Mini

Chcete řidiče za bezkonkurenční cenu?

Na základě požadavků dopravců jsme přistoupili k minimalizaci našich služeb v ohledu na konečnou cenu za zprostředkování zaměstnance. Zprostředkujeme Vám řidiče, kterému zajistíme zaměstnaneckou kartu.

Spolupracujeme s nejlepšími